MÜŞTERİ HİZMETLERİ
HEP YANINIZDAYIZ !!


Ekipman Organizasyon, 2004 Yılından bu vakte kadar faaliyet Gösteren bir ekip ile kurulmuştur. Ekibimizde Ses Sistemleri, Görüntü Sistemler, Led Ekran Sistemleri, Sahne Sistemleri  alanında kendisi kanıtlamış olan ve Profesyonel Hizmeti, Sorunsuz ve Çözüm Odaklı Çalışan bir ekip ile faaliyet göstermekteyiz.

Gelişmekte olan sektörün takibini sürdüren ve sürekli yenilikleri kendi bünyesine taşıyan bir kadro ile ilk önce İstanbul Genelinde sonrasında ise Türkiye Geneline Hizmet Sağlamaya başlamıştır.

Organizasyonlarınızda, Festivallerinizde ve Diğer Etkinliklerinizde Sahne Ses Işık Görüntü ve Led Ekran Çözümlerinizde Ekipman Organizasyon olarak Firmamız Çözüm Ortağınızdır. Türkiye Geneline Hizmet Sağlamakta olan Firmamız Profesyonelliğinden ve Kalitesinden taviz vermemektedir.


Ekipman Organizasyon ses sistemleri, ışık sistemleri, sahne sistemleri, müzik organizasyonları ve etkinlik yönetimi alanında her bütçeye göre çözüm odaklı hizmet veren; bu hizmeti sizlere sunarken güven,profesyonellik ve disiplinden asla ödün vermeyen bir markadır.

Sahne Sistemlerinde Projeye Özel Sahne Kurulumu ve Dekoratifleştirilmesini Sağlamaktayız. Belirli Standartlardan kurtulmuş ve artık yılların tecrübesiyle birlikte projeye özel sahne sistemleri kurulumu sağlanılmaktadır.

 

Misyonumuz

Müşteri beklentileri doğrultusunda çalışmalarına yön veren , marka değeri ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde müşteri memnuniyeti, iş istihdamı, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş, güvenilir, lider, referans kuruluş olmak.

 

Vizyonumuz

Sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek öncelikli hedefimizdir.
 


Müşterileri memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin, şirketimizin en önemli hedefi olduğu bilincindeyiz.
Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden beklentilerini doğru tespit edip, beklentilerinin üstünde bir hizmet sunmaya çalışmak ana hedefimizdir.