MÜŞTERİ HİZMETLERİ
HEP YANINIZDAYIZ !!

SANDALYE KİRALAMA
Özellikleri

Organizasyonlarınızda, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi etkinliklerde, masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyulabilir.

Ekipman Organizasyon olarak etkinliklerinizde kullanmanız için masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70×120 ve 80×140 cm ölçülerinde, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.

Sandalye kiralama: Plastik sandalye, Lake ahşap sandalye, çeşitli renklerde tiffany sandalye.

Plastik sandalye kiralama: Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına kurulur. İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir.

Katlanır lake sandalye kiralama: Ahşap, katlanabilir lake sandalyeler alana kurulur. Sandalyelerin oturma bölümlerinde minderleri mevcuttur. İsterseniz sandalyelerin arkasını fiyonk bağlamalarla süsletebilirsiniz.

Tiffany sandalye kiralama: Altın sarısı ve gümüş grisi renklerinde şık tiffany sandalyeler etkinlik alanınıza kurulur. Talebinize göre tülle süsleme de yapılabilir.

Nikah masası kiralama: Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanması için temin edilir. Deri veya lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.

Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilir. Kokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.

Servis masası kiralama: Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fotoğraf Galerisi
Sipariş Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :