MÜŞTERİ HİZMETLERİ
HEP YANINIZDAYIZ !!

TRUSS KİRALAMA
Özellikleri

Truss kiralama hakkında sizleri bilgilendirme ve truss sahne kiralama nasıl yapılır? İstanbul gibi bir şehirde sürekli etiklikler ve davetler yapılmaktadır. Bu etkinliklerde sahne gereksinimi ekipman organizasyon sayesinde çözülmektedir.  Ekipman organizasyon, sahnede performans gösterecek sanatçıların daha iyi görülmesini sağlamaktadır.

Ekipman organizasyon, ışık ve hoparlör sistemlerinin istenilen yükseklikte asılarak kullanımı için gerekli olan modüler konstrüksiyon yapı sistemleri bütünüdür. Truss sistemlerimiz güçlendirilmiş alüminyum alaşımdır. Emniyetin ön planda tutulduğu Truss sistemlerimizin estetik görünümü. Kurulum esnekliği ve kolaylığı ile ses ve ışık sistemleriyle kullanılmasının ötesinde farklı ihtiyaçların çözümü için de alternatif oluşturmaktadır.

Çelik ve alüminyum alaşımdan oluşan truss sistemleri çeşitli uzunluklarda parçalardan oluşmaktadır. Çok amaçlı olup kurulumu kolaydır. İstenilen ölçülerde kullanım amacına göre en son teknoloji kullanılarak imal edilmiş sistemlerdir.

Uygulama Alanları: İç ve Dış Mekân Organizasyonlarında, fuar standı, açık hava gösterileri ve konserleri.

Fotoğraf Galerisi
Sipariş Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :