MÜŞTERİ HİZMETLERİ
HEP YANINIZDAYIZ !!

IŞIK ROBOT KİRALAMA
Özellikleri

Işık sistemleri kiralama başlığı adı altında hizmet veren firmamız,senelerin vermiş olduğu tecrübe ile siz müşterilerimize en son teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermektedir.

Işık Sistemleri ; Konferans salonları,özel sahneler,seminerler, defileler, kongreler, firma toplantıları, fuarlar ve gala gecelerindeki canlı müzik ya da gösteriler için ışık sistemlerini Ekipman Organizasyon Müzik Ses & Işık olarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ses ve ışık görüntü sistemleri Konser, defile ve açık hava etkinlikleri... Organizasyonlarınızdaki komple ses sistemi, tonmaister, robot ışıklar, jeneratör, Dj, havayi fişek, lazer shows, volkan, konfeti, gobo show gibi isteklerinizi organizasyon konseptinize uygun grup ve sahne performansları ile birlikte organize ediyoruz.

Ayrıca yine organizasyonunuzun özel konseptine uygun olarak bu doğrultuda uygun sahne görsel, tasarım ve uygulamasını da biz üstleniyoruz.
Detaylar özel hizmet anlayışımızın vazgeçilmez unsurlarındandır. Ekipman ve ekip kalite ve uzmanlıkla sunulunca farklılık yaratır. Amacımız amacınızdır.

Organizasyonunuzu görsel bir şova dönüştürmek istiyorsanız, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız hizmetinizde.Bu hizmetten faydalanmak için bizimle irtibata geçin.

Fotoğraf Galerisi
Sipariş Formu
Firma Adı :
Ad - Soyad* :
Mail* :
Telefon* :
Adres :
Notlar :